Fıkrasına Gülünmediği İddia Edilen Binali Yıldırım Videosu

A&Bodur & adlı Twitter hesabında paylaşılan bir videoda, Binali Yıldırım’ın katıldığı bir TV programında bir fıkra anlattığı ve programdaki gazetecilerin fıkrayı dinledikten sonra donuk ifadeler takındığı ve gülmedikleri görülüyor.

Ancak söz konusu iddia doğru değildir, video montajlanmıştır. Kanal D’de yayınlanan Seçim Özel programından alınan görüntülerin kesilip montajlanması sonucunda böyle bir video ortaya çıkmıştır.


Videonun Orijinalinde Binali Yıldırım’ın Fıkrası Sonrasında Stüdyodakiler Gülüyor

Videonun ilgili kısmındaki fıkra bölümüne bakıldığında, Binali Yıldırım anlattığı fıkrayı bitirdikten sonra, stüdyodaki Demirören Medya Holding İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal’ın ve Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat’ın güldüğünü görmek mümkün. Aynı şekilde moderatör Kanal D Haber Başkanı Buket Aydın’ın güldüğü de duyuluyor.

Videonun ilgili kısmını buradan izleyebilirsiniz.


 

Görüldüğü üzere iddia doğru değildir, video montajlanmıştır. Kanal D’de yayınlanan Seçim Özel programından alınan görüntülerin kesilip montajlanması sonucunda böyle bir video ortaya çıkmıştır. Programın başında fıkra anlatmaya başlayan Yıldırım fıkrasını bitirdikten sonra stüdyodakilerin gülüşmeleri videoda görülüyor.

Kaynaklarkaynak1, kaynak2kaynak3

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

× How can I help you?