Ana sayfa Genel Çevre CHP’liler Şehitlikte Eğlendi İddiası

CHP’liler Şehitlikte Eğlendi İddiası

1490
0
Şehitlikte içki
Şehitlikte saygısızlık

Şehitlikte Saygısızlık

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, 26 Ağustos 2017 tarihinde resmi Twitter hesabında bazı görüntüler paylaşmıştır. Paylaştığı görüntülerde, Çanakkale’de şehitlikte dans eden ve eğlenen birkaç kişi olduğu görülmektedir. Bu durum sosyal medyada gündem olmuş ve büyük tepki görmüştür.

Bülent Turan Twitter Paylaşımı
Bülent Turan Twitter Paylaşımı
Bülent Turan Twitter
Bülent Turan Twitter

Görüntülerdeki Kişiler CHP’liler mi?

Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, görüntülerdeki kişilerin, 26-29 Ağustos tarihleri arasında Adalet Kurultayı için Çanakkale’nin Eceabat bölgesinde kamp kuran CHP üyelerinden olduğunu iddia etmiştir. Bunun üzerine CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, CHP olarak gerekli her önlemi aldıklarını ve görüntülerdeki kişilerin CHP’den olmadığını, bu kişilerin o bölgeye başkaları tarafından bilinçli olarak getirtildiğini ifade etmiştir.

CHP’den İhraç Edildiler

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan’ın bu açıklamalarının ardından bir süre sonra görüntülerdeki kişilerin, 26 Ağustos tarihi itibariyle başlayan CHP Adalet Kurultayı için gelen parti üyeleri olduğu açığa çıkmıştır. Bunun üzerine Bülent Tezcan, CHP’nin resmi web sitesinde bir basın açıklaması yapmış ve söz konusu kişilerin partiden ihraç edildiğini duyurmuştur.

chp basın açıklaması
CHP Basın Açıklaması

Doğruluk Yüzdesi 100
Doğruluk Yüzdesi

Kaynaklar:

Bülent Turan (Twitter)CHPMerkezTv (youtube)

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

*