Kandil Mesajları

Kandil Mesajları” yazımızda sizler için eşinize, dostunuza, akrabanıza, arkadaşlarınıza kandil günlerinde yollayabileceğiniz kandil mesajları, kandil mesaj görsellerini paylaşacağız.

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak gibi yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların sizleri sırılsıklam etmesi dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

kandil mesajları

Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun. Hayırlı kandiller.

kandil mesajları 2

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

kandil mesajları 3

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

kandil mesajları 4

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

kandil mesajları 5

Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun.

kandil mesajları 6

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Kandiliniz mübarek olsun.

kandil mesajları 7

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, kandiliniz kutlu olsun.

kandil mesajları 8

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan kandilinizi kutlarım.

kandil mesajları 9

Derdin sendendir bilmezsin, çaren sendedir görmezsin. Evrende bir noktayım sanırsın. Tüm alemler kainat sende özetlenmiştir de görmezsin. Kandiliniz mübarek olsun.kandil mesajları 10Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği dostlukların hiç bitmediği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice kandillere.

kandil mesajları 11

Kandil mesajlarına pdf olarak da buradan ulaşabilirsiniz. Kandil mesajları


[Toplam: 3   Ortalama: 5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

× How can I help you?