Aras Kargo Kilis Hizmetini Durdurdu İddiası

Aras Kargo Kilis hizmetini durdurdu iddiasını araştırdık. Aras Kargo‘nun internet sitesinden yapılan duyuruya göre, Aras Kargo Kilis şubesinin, Suriye’deki Afrin operasyonu dolayısıyla çalışanlarının can ve mal güvenliğini korumak adına hizmet vermediği iddia edilmektedir. Söz konusu iddia doğrudur. 

Duyuruda hizmet verilmemesiyle ilgili olarak şu açıklama yapılmıştır:

“Suriye’de gerçekleşen askeri operasyondan dolayı çalışanlarımızın can ve mal güvenliğini riske atmamak adına Kilis şubemiz ikinci bir duyuruya kadar hizmet vermeyecektir.”


aras kargo kilis şubesi hizmet vermemesi 2


Yapılan duyuru, tepkilerden sonra Aras Kargo’nun internet sitesinden kaldırılmıştır ancak yukarıdaki duyuru görseline linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca duyurunun siteden kaldırılmasına karşın, sitenin içindeki kaynak kodu hala durmaktadır.


aras kargo kilis hizmet vermemesi


Aras Kargo’nun 444 25 52 numaralı çağrı merkezini ve Kilis şubesinin telefon numaralarını aramalarımız sonuç vermemiş, yetkililere ulaşılamamış ve konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmamıştır. 

Duyurunun sosyal medyada ve bazı haber sitelerinde paylaşılmasıyla birlikte kamuoyundan da tepkiler gelmiştir.


aras kargo kilis şubesi hizmet vermemesi


Cesur Yürekler Kilis Facebook sayfasının paylaşımına göre, Kilis halkı şehirdeki Aras Kargo şubesinin önüne gelerek durumu protesto etmişlerdir.


aras kargo kilis


Doğruluk Yüzdesi 100
Doğruluk Yüzdesi

Kaynaklar: Araskargo, Facebook, Twitter, Kamusalhaber

[Toplam: 10   Ortalama: 4.6/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

× How can I help you?